ÇocukTube Pedagogların önerileriyle hazırlanan güvenilir YouTube istemcisi.

Neden ÇocukTube ?

Çocuklar youtube'da çok fazla zaman geçiriyor ve youtube'da dolaşırken yaşlarına uygun olmayan ve onlara olumsuz etki edecek birçok video izliyorlar. Hatta insanların ilgisini çekebilmek için aptalca videolar çeken bazı youtuberların sıkı takipçisi olup olumsuz davranış alışkanlıkları kazanabiliyorlar. Bizde bu uygulamayı geliştirerek bunun önüne geçmek istedik. Seçtiğimiz videolarda ilk aradığımız şey zararlı bir içeriğe sahip olmaması ikinci olarak da eğitici olması. Bazı videolar eğitici olmasa bile zararı yoksa çeşitlilik olması için ekleyebiliyoruz. Yani uygulamamızı güvenle kullanabilirsiniz. Dilek, İstek ve Şikayetlerinizi lütfen Bize Ulaşın menüsünden bildirin ki kendimizi geliştirebilelim.

Neden Reklam Var?

Videoların zararlı bir içeriğe sahip olup olmadığını bilmek için zaman harcayıp incelememiz gerekiyor ayrıca tek tek sisteme girdiğimiz için yine çok fazla zaman harcıyoruz ve bu hizmetlerimizin devam etmesi için bir gelire ihtiyacımız var bunlarda reklamlardan geliyor. Yakında Reklamsız pro versiyonu satışa sunacağız satın alarak uygulamayı reklamsız kullanıp bize destek olabilirsiniz.
NOT:VİDEO İÇİNDEKİ REKLAMLAR YOUTUBE'A AİTTİR BİZ VİDEOLARI DOĞRUDAN YOUTUBE'DAN ALDIĞIMIZ (ÇEKTİĞİMİZ) İÇİN İÇLERİNE MÜDAHALE ETMEMİZ MÜMKÜN DEĞİL.